0598-612720         Zuiderstraat 23, Muntendam

Gezocht: Leider en grensrechters

We zijn op zoek naar een positief ingestelde LEIDER en een GRENSRECHTER voor ons 2e elftal van de zondagafdeling, uitkomend in de reserve 4E klasse. Je dient in ieder geval aanwezig te zijn tijdens de wedstrijden op de zondagmorgen en als het mogelijk is op een trainingsavond (donderdagavond).

Taken zijn o.a.: overleg met de hoofdtrainer, ophalen en terugbrengen van de tenues, besprekingen met het team, ontvangst van de tegenpartij en scheidsrechter, het invullen van het wedstrijdformulier, het maken van de opstelling en het wisselbeleid bepalen, etc.

Ook zijn we op zoek naar een GRENSRECHTER voor ons 1e elftal van de zaterdagafdeling, uitkomend in de standaard 5e klasse. Je dient in ieder geval aanwezig te zijn tijdens de wedstrijden op zaterdagmiddag.

Mocht u geïnteresseerd zijn, dan kunt u zich aanmelden bij het bestuur of bij Geert Eikema, hoofd technisch beleid van de VV Muntendam.

Gezocht: Leider en grensrechters
Schuiven naar boven