0598-612720         Zuiderstraat 23, Muntendam

Valencia Voetbalkamp naar VV Muntendam


Valencia Voetbalkamp
 komt naar VV Muntendam!

Van donderdag 22 augustus 2019 tot en met zaterdag 24 augustus 2019 vindt het Valencia voetbalkamp plaats. 

Voetballers uit alle delen van het land kunnen zich hiervoor aanmelden. Alle deelnemers ontvangen een Valencia CF bidon, een Valencia CF diploma en een origineel tenue, bestaande uit shirt, short en sokken van Valencia CF. 

De deelnemers zullen tijdens de trainingen voorzien worden van lunch, drinken, gezonde tussendoortjes en vers fruit.

Tevens maken alle deelnemers kans op een voetbalreis naar Valencia. De officiële trainers van Valencia CF zullen per locatie de meest talentvolle spelers uitnodigen voor een weekend Valencia. Zij zullen gaan trainen op het trainingscomplex van Valencia CF, een wedstrijd en een training van het 1e team bezoeken, een stadiontour maken in Estadio Mestella en er wacht nog een hele grote verrassing!

Ben jij tussen de 6 en 14 jaar oud en wil je graag trainen met de officiële jeugdtrainers van Valencia CF?
Meld je nu aan én ontvang €10,00 Early-Bird Korting + gratis naam en rugnummer op je trainingsshirt! 

Let op: aantal deelnemers is gelimiteerd, zodat iedereen verzekerd is van voldoende aandacht, ook van de Spaanse trainers.

Voor alle informatie en inschrijving kunt u terecht op bijgaand link:
https://valenciavoetbalkamp.nl/aanmelden-…/locatie-muntendam

Valencia Voetbalkamp naar VV Muntendam
Schuiven naar boven